درخواست ۷ استان برای عرضه محصولات پروتئینی در میادین تهران

تهران- ایرنا- فراخوان عمومی واگذاری موقت غرفه‌های عرضه محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار تهران منتشر شد و بهره‌برداران از ۷ استان آمادگی خود را را برای این امر اعلام کردند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، معاون بازرگانی و امور اقتصادی این سازمان در این باره توضیح داد: متقاضیان عرضه محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار از ۷ استان تهران، اردبیل، همدان، مازندران، سمنان، البرز و گلستان، تقاضاهای خود را برای شرکت در این فراخوان ارسال کردند.  

حسین اعرابی با تأکید بر اینکه ۸۲ درصد متقاضیان، اشخاص حقوقی و ۱۸ درصد افراد حقیقی بودند، افزود: ۵۳ درصد متقاضیان برای عرضه گوشت قرمز و ۴۷ درصد برای عرضه مرغ و تخم مرغ اعلام آمادگی کردند.

وی همچنین در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه ۱۷ بهره‌بردار از ۷ استان در فراخوان شرکت کردند، گفت: مدت‌زمان واگذاری این غرف یک سال است.

اعرابی خاطرنشان کرد: فرآیند اختصاص غرفه و شروع به کار بهره‌برداران از زمان برگزاری جلسه واگذاری، حدود یک ماه است.

به گزارش ایرنا، در حال حاضر در میادین میوه و تره بار به طور متوسط قیمت گوشت گوسفند ۱۸ درصد، قیمت گوشت گوساله ۱۶ درصد، قیمت گوشت مرغ (تنظیم بازار) ۴۶ درصد و قیمت تخم مرغ ۱۴ درصد، نسبت به میانگین قیمت‌های سطح شهر، پایین‌تر است.

بیش از ۲۴۰ میدان و بازار میوه و تره بار در پایتخت فعال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها