«امیری» و «پهلوان» بخشیده نشدند

تهران- ایرنا- مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنان روی محرومیت ۲ بازیکن ما برای فینال لیگ قهرمانان آسیا تاکید دارد.

به گزارش ایرنا، امیرعلی حسینی صبح امروز شنبه در گفت‌وگویی رادیویی در مورد ایجاد کارگروه ویژه فینال آسیا توسط باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: کارگروهی به ریاست جعفر سمیعی و تحت نظر  افشین پیروانی، یحیی گل‌محمدی و  ابراهیم شکوری مشغول به کار است و جلساتی را برگزار کرده است. در این نشست فهرست اولیه ویزا برای بازیکنان و کادر فنی، لیست روزانه و ساعات وعده‌های غذایی را اعلام کردیم. همچنین  باید زمان تمرینات را مشخص کنیم. دو بار قبل از سفر، یک بار در فرودگاه و هر سه روز یک بار در قطر هم باید تست کرونا بدهیم.

وی در مورد تماس با قطری‌ها برای فینال آسیا تصریح کرد: تماس‌های غیررسمی داشتیم، اما تمام مکاتبات رسمی ما با کنفدراسیون فوتبال آسیا صورت می‌گیرد.

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در مورد میهمانان ویژه برای فینال لیگ قهرمانان خاطرنشان کرد:  کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده که کاروان تیم‌ها نباید از ۶۰ نفر بیشتر باشد. هر تیمی می‌تواند نام ۳۵ بازیکن را ثبت کند و ۲۰ نفر کادر فنی هم باید آی‌دی کارت بگیرند. علاوه بر آن یکی دو نفر از اعضا و نیز اعضای تدارکات، بدون آی‌دی کارت هستند. مجموع همه این اعضا به ۶۰ نفر می‌رسند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفرات اضافه‌ای به قطر خواهند رفت یا خیر، بیان کرد: این مسابقه یک رویداد منحصر به فرد است که باید پوشش رسانه‌ای خوبی از آن شود. وظیفه داریم برای اصحاب رسانه هم آی‌دی کارت بگیریم. طبق الزام AFC، این ۶۰ نفر باید در لیست باشند که وجود آنها برای هر مسابقه الزامی است.

مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: این ۶۰ نفر در حباب پزشکی خواهند بود که فقط باید در هتل، زمین تمرین یا زمین مسابقه باشند و کامل در قرنطینه هستند. اگر کسی از این حباب خارج شود، نمی‌تواند به سایر اعضا اضافه شود. ما هم فهرست لازم برای ویزا و آی‌دی کارت مربوط به فینال را ارائه خواهیم کرد.

حسینی خاطرنشان کرد : اعضای کارگروه فینال لیگ قهرمانان آسیا هر چند روز یک بار دور هم جمع می‌شوند. جلسات روزانه‌ای هم برگزار می‌شود و امروز (شنبه) هم نشستی با سمیعی و شکوری داشتیم. راهنمایی‌های مدیرعامل را گرفتیم و قرار است به زودی سرمربی تیم  اتاق‌بندی اعضای تیم و ساعت‌بندی برنامه‌های تیم را به ما ارائه می‌کند. مسائل دیگر را هم هماهنگ می‌کنیم و احتمالاً این سفر با پرواز چارتر انجام می‌شود.

وی تاکید کرد:  همچنین نامه‌نگاری‌هایی صورت گرفته تا بتوانیم در هتل خوبی در سطح فینال آسیا مستقر شویم تا مشکلات بازی‌های مقدماتی را شاهد نباشیم.

مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در مورد اقدام این باشگاه برای بخشش محرومیت عیسی آل کثیر و همچنین کارت قرمز وحید امیری برای دیدار فینال گفت: دو بار نامه‌نگاری کردیم، اما جواب خوبی دریافت نکردیم و با آن موافقت نکردند. متأسفانه امیری دو کارت زرد دارد و احسان پهلوان که کارت قرمز داشت، از حضور در فینال محروم هستند.

تیم فوتبال پرسپولیس روز ۲۹ آذرماه در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف نماینده شرق خواهد رفت.

عیسی آل‌کثیر به خاطر  محرومیت ۶ ماه‌ای که به خاطر خوشحالی پس از گل اولش برابر پاختاکور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا انجام داد، نمی‌تواند سرخپوشان را همراهی کند. وحید امیری که ۲ اخطاره است و احسان پهلوان هم که در دیدار برابر النصر در مرحله نیمه نهایی اخراج شد، دیگر محرومان تیم پرسپولیس برای این مسابقه هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

سرخط اخبار ورزش