۸ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۲
کد خبرنگار: 884
کد خبر: 84126778
۰ نفر

برچسب‌ها

دلارهمچنان در کانال ۲۴ هزار تومانی

تهران- ایرنا- هر دلار در صرافی‌های بانکی امروز (شنبه) ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان معامله شد که نسبت به روز پنجشنبه گذشته تغییری را نشان نداد.

به گزارش ایرنا، ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه امروز نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی  ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شد و قیمت فروش یورو نیز بدون تغییر نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل (پنجشنبه)، معادل ۲۹ هزار و ۵۵۰ تومان شد.

قیمت خرید هردلار در صرافی های بانکی ۲۳ هزار و ۵۵۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شد.

قیمت خرید هر دلار در بازار متشکله ارزی برای امروز شنبه( هشتم آذرماه) ۲۳ هزار و ۸۲۸ تومان و قیمت فروش آن نیز۲۴ هزار و ۶۶ تومان اعلام شد.

همچنین قیمت خرید هر یورو در این بازار ۲۸ هزار و۴۰۰ تومان و قیمت فروش نیز ۲۸ هزار و ۶۸۴ تومان اعلام شد.  

علاوه براین در سامانه سنا در روز معاملاتی پنجشنبه گذشته، هر یورو با قیمت میانگین ۲۹ هزار و ۵۴ تومان به فروش رسید و هر دلار نیز با قیمت میانگین ۲۴ هزار و ۱۷۶ تومان فروخته شد.

ضمن اینکه در سامانه نیما نیز در روز پنجشنبه، حواله یورو با میانگین قیمت ۳۰ هزار و ۲۲ تومان به فروش رسید و حواله دلار نیز قیمت میانگین ۲۵ هزار و ۹۷۱ تومان را ثبت کرد.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

به گزارش ایرنا، در روزهای گذشته، روند حرکت قیمت دلار، کاهشی بوده است. اوایل آبان‌ماه نرخ دلار روند صعودی داشت و به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید، اما از اواسط آبان سیر نزولی به خود گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار اقتصاد