امام جمعه اراک و استاندار مرکزی شهادت فخری‌زاده را تسلیت گفتند

اراک - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی با صدور پیام مشترکی شهادت «محسن فخری‌زاده» از دانشمندان هسته‌ای کشورمان را تسلیت گفتند.

آیت الله «قربانعلی دری نجف‌آبادی» و سید علی آقازاده در این پیام که نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آورده اند: شهادت مظلومانه دانشمند خدوم و و مدیر عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور به‌دست جنایتکاران تروریست  نشان از نفطه ضعف دشمنان دارد و مردم وفادار و انقلابی ایران اسلامی با این اقدامات ضد انسانی هرگز از آرمان‌های نظام اسلامی دست بر نمی‌دارند.

در بخش دیگری آمده است: شهید فخری زاده نمونه‌ای از هزاران ایرانی متعهد و ارزشمند است که در مسیر  پژوهش و تحقیقات، توسعه علمی و فناوری دفاعی کشور خدمتگزاری صادقانه داشت و شاگردان برومند و وفادار تربیت کرده است و در شرایط سخت شیوع ویروس کووید ۱۹ برای پیشگیری و تولید واکسن نیز گام‌های بلند و قابل تقدیری برداشته و منشاء آثار و برکاتی بود.

در بخش دیگری از پیام عنوان شده است: خون این شهید ارزشمند، ملت بزرگ ما را در راه اسلام و نظام اسلامی و مقابله با توطئه‌گران مقاوم‌تر و مصمم‌تر خواهد کرد و شاگردان و تربیت‌یافتگان مکتب امام راحل(رض) راه سرداران و استادان و بسیجیان فداکار شهید را با تمامی وجود تداوم خواهند بخشید و هرگز خسته و تسلیم نمی‌شوند.

امام جمعه اراک و استاندار مرکزی در این پیام آورده اند: وجود ژیم غاصب و مزدور صهیونیستی و عمال جنایتکار او در منطقه عامل شرارت و ناامنی است و فرزندان مکتب حسین (ع) هرگز در برابر بدخواهی و شرارت دشمنان تسلیم نخواهند شد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: ایران اسلامی در برابر این جنایت تروریستی ساکت نخواهد بود و انتقام پاکان و پاکیزگان را از بدخواهان می‌گیرد  و به تروریست‌های وحشی و جنایتکار صهیونیستی اجازه تکرار این قبیل وحشی‌گری‌ها را نمی‌دهد.

شهید فخری زاده عصر روز جمعه توسط ایادی تروریستی در دماوند به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها