کاهش کارکنان ادارات شهرهای قرمز به کمتر از یک سوم ممکن است

تبریز - ایرنا - جانشین ستاد استانی مقابله با کرونای آذربایجان شرقی گفت: مدیران دستگاه های اداری در شهرهای قرمز کرونایی استان می توانند تعداد کارکنان حاضر در محل کار را به کمتر از یک سوم کاهش دهند.

علیار راستگو، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه بخش خدماتی ادارات دولتی و دستگاه های خدماتی به فعالیت خود ادامه خواهند داد، افزود: نحوه اجرای این دستورالعمل به عهده روسای دستگاه های دولتی است.

وی با اشاره به اینکه روسای دستگاه های دولتی می توانند بر اساس صلاحدید نیروهای خود کاهش دهند، اظهار داشت: این تصمیم بر اساس ابلاغیه امروز ستاد ملی کرونا اتخاذ شده است.

راستگو، ادامه داد: دستگاه های خدمات رسان از جمله آب و فاضلاب، برق، شرکت گاز، اورژانس و سازمان مدیریت پسماند و جمع آوری زباله شهرداری های این شهرستان ها به فعالیت خود  ادامه خواهند داد.

آذربایجان شرقی در ماه های گذشته و تا قبل از آغاز اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی از نظر شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز قرار داشت.

با آغاز اعمال محدودیت های کرونایی در آذربایجان شرقی از اول آذر ماه جاری، ضمن اینکه بیش از ۸۰ درصد مردم محدودیت ها را رعایت می کنند، تعداد بستری های کرونایی استان نیز بیش از ۱۰ درصد کاهش یافته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها