بیش از ۷۰۴ هزار نفر سهامدار شرکت سهام عدالت کردستان هستند

سنندج - ایرنا - مدیر کل امور اقتصادی و دارایی کردستان گفت: ۷۰۴ هزار و ۱۳۸ کردستانی سهامدار شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت در این استان هستند.

محمدعظیم ملک عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استانی متشکل از ۷۰۴ هزار و ۱۳۸ نفر از سهامداران سهام عدالت استان است که بعد از آزاد سازی سهام عدالت روش غیر مستقیم را انتخاب کردند.

وی میزان سرمایه این شرکت را بیش از ۹۱ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این میزان سهام از ۲۷ آبان امسال با نماد وسکرد در بازار دوم بورس درج و قابل معامله شده است.

 مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کردستان اضافه کرد: از مجموع یک میلیون و ۱۹۵ هزار و ۱۴۵ نفر مشمول سهام عدالت در استان ۴۹۱ هزار نفر شامل  ۴۱ درصد از آنها روش مستقیم را برای آزادسازی سهام عدالت انتخاب کرده بودند.

ملک با اشاره به اینکه ۵۹ درصد باقی مانده روش غیرمستقیم را برای آزادسازی سهام عدالت انتخاب کردند، گفت: مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت در آذرماه امسال برای انتخاب اعضای هیات مدیره و توزیع سود سهام عدالت برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: سهامداران این شرکت قبل از برگزاری مجمع عمومی باید در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت و شناسایی شوند.

مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان کردستان تاکید کرد: از فرمانداران همه شهرستان‌های استان درخواست شده اطلاع رسانی لازم با توجه به شرایط موجود کرونا انجام شود و برای ممانعت از ازدحام مردم در جلو دفاتر پیشخوان از طریق سایت اینترنتی به نشانی www.sejam.ir و نرم افزارهایی که موجود است احراز هویت شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها