۸ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۴۹
کد خبرنگار: 906
کد خبر: 84126367
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵۰ واحد صنفی متخلف در اراک مهر و موم شد

اراک – ایرنا – فرماندار شهرستان اراک گفت: ۱۵۰ واحد صنفی متخلف هفته نخست اعمال محدودیت‌های کرونا در این شهرستان مهر و موم شده است.

« حسین بختیاری» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در جریان بازرسی‌های هفته گذشته روزانه به‌طور میانگین ۲۰ واحد صنفی متخلف در شهرستان اراک شناسایی و مهر و موم شده است.
وی بیان کرد: صنوف مرکز شهر همکاری بیشتری در رعایت محدودیت‌های ستاد ملی مقابله با کرونا دارند اما، برخی واحدهای صنفی در حاشیه شهر و شهرک‌های اقماری اراک تخلف آشکار دارند  که در این راستا با توجه به توصیه‌ها و تذکرهای مختلف هیچ  چشم پوشی نمی‌شود.
فرماندار اراک ادامه داد: رعایت مردم و اصناف در اجرای دستورالعمل‌های کرونایی در شهرستان اراک به بیش از ۹۰ درصد رسیده که این مهم جای تقدیر دارد.
بختیاری اظهار داشت: اعمال سختگیری و محدودیت‌ها برای حفظ جان مردم و جامعه است و تنها راه مقابله با این بیماری در شرایط فعلی رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی است.
وی عنوان کرد: در یک هفته اخیر بر روی فعالیت و یا تعطیلی برخی صنوف شبهاتی وجود داشت که برای استعلام به استانداری مرکزی اعلام شده است.
۶۸۰ هزار نفر در شهرستان اراک جمعیت وجود دارد و نخستین مورد مثبت ویروس کرونا در این منطقه، اول اسفندماه پارسال پس از قم به ثبت رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها