پیام تسلیت وزیر دادگستری در پی شهادت دکتر فخری زاده

تهران - ایرنا - وزیر دادگستری در پی شهادت رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به دست عناصر تروریست، پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از وزارت دادگستری، در پیام تسلیت سید علیرضا آوایی با اشاره به آیه ۱۶۹ سوره مبارکه آل عمران آمده است: هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

وی افزود: شهادت دانشمند گرانمایه و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شهید دکتر محسن فخری زاده که به دست عناصر کوردل تروریست به فیض عظیم شهادت نایل آمد، سبب تأثر و تألم فراوان شد.

وزیر دادگستری اظهار داشت: آن شهید سرافراز عمر پر برکت خود را در راه اعتلای توان دفاعی کشور و همچنین تربیت شاگردان و دانشمندان بزرگی صرف کرد که هر یک منشأ خدمات و برکات ارزشمندی برای نظام اسلامی هستند.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه مجموعه دفاعی کشور در این ضایعه اسفبار، یکی از مدیران بزرگ و ارزشمند خود را از دست داد اما مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سخن پیر فرزانه خود ایمان دارند که «با رفتن یک خدمتگزار، خللی در سد آهنین ملت ایجاد نخواهد شد».

وزیر دادگستری گفت: اینجانب شهادت آن دانشمند پرافتخار عرصه دفاعی کشور را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم، مقام معظم رهبری، جامعه علمی و مردم شهیدپرور ایران اسلامی و علی الخصوص خانواده آن مرد بزرگ تبریک و تسلیت عرض می کنم.

به گزارش ایرنا، محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بعدازظهر روز گذشته - هفتم آذر ماه - در جریان یک حمله تروریستی در آبسرد دماوند به شهادت رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار جامعه