وزیرخارجه یمن: رژیم های شرور ازتوانمندی های دفاعی ایران بیمناک است

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه دولت نجات ملی یمن با محکوم کردن ترور دکتر محسن فخری زاده شهید صنعت دفاعی ایران، شهادت دانشمند صنعت دفاعی ایران را تسلیت گفت و تاکید کرد که رژیم های شرور از توانمندی های دفاعی و علمی جمهوری اسلامی ایران بیمناک است.

به گزارش شبکه خبری المسیره، هشام شرف در پیام تسلیتی به محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، از ترور فخری زاده به عنوان اقدامی شنیع و جنایتکارانه نام برد و آن را محکوم کرد.

وی یادآورشد که فخری زاده در یک عملیات تروریستی طراحی شده از سوی رژیم های شرور و در صدر آن رژیم صهیونیستی ترور شد که از پیشرفت توانمندی های علمی و دفاعی ایران بیمناک است.

مقام یمنی افزود: دامن زدن به ترور با هدف جلوگیری از پیشرفت توانمندی های عملی ایران و صنایع دفاعی این کشور صورت می گیرد و عمق ترس و خوف دشمنان ملت ایران را نشان می دهد و با این حال هرگز قادر به توقف پیشرفت ایران در زمینه های مختلف نخواهد بود.

رسانه ها روز جمعه به نقل از منابع صهیونیستی، از احتمال دست داشتن تل آویو در ترور فخری زاده دانشمند صنعت دفاعی ایران خبر دادند.حوالی ساعت  ۱۵:۲۰ روز جمعه هفتم آذرماه وقوع حادثه ای تروریستی به مرکز فوریت های پلیس اعلام شد و موقعیت ترور تحت پوشش کامل امنیتی نیروی انتظامی قرار گرفت.

فخری زاده از دانشمندان کشورمان عصر روز جمعه در حمله تروریستی در منطقه آبسرد استان تهران به شهادت رسید .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار جهان