معاون دبیرکل حزب الله لبنان شهادت فخری زاده را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان با محکوم کردن ترور محسن فخری زاده شهید صنعت دفاعی ایران، این ضایعه را به ملت و مقام های جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفت.

به گزارش شبکه خبری المنار، شیخ نعیم قاسم، شهادت فخری زاده دانشمند ایرانی به دست ایادی آمریکا و اسرائیل را به آیت الله سید علی خامنه ای مقام معظم رهبری، وزارت دفاع و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملت ایران تسلیت گفت و این جنایت را بخشی از نبرد علیه ایران، منطقه و فلسطین دانست.

وی جمعه شب در گفت و گو با المنار افزود: ما این حمله را محکوم می کنیم و معتقدیم که پاسخ به این جنایت در دستان مقام های ذیربط در ایران قرار داد. شهادت مایه عزت و شرف است و ترورها ما را نمی لرزاند.

رسانه ها روز جمعه به نقل از منابع صهیونیستی، از احتمال دست داشتن تل آویو در ترور فخری زاده دانشمند هسته ای ایران خبر دادند.

حوالی ساعت  ۱۵:۲۰ امروز (جمعه) هفتم آذرماه وقوع حادثه ای تروریستی به مرکز فوریت های پلیس اعلام شد و موقعیت ترور تحت پوشش کامل امنیتی نیروی انتظامی قرار گرفت.

به گفته حاضران در محل حادثه، یک خودرو نیسان کاملا تخریب و منفجر شده و خودروی دنا  هدف ترور مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

بر اساس گزارش های اولیه و شاهدان عینی، در پی این عملیات تروریستی رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع از سوی افراد ناشناس و در جریان درگیری مسلحانه با تیم محافظ وی ترور شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار جهان