شهید فخری زاده توان دفاعی کشور را به سطح قابل قبولی رساند

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: شهید محسن فخری زاده توانسته بود با دانش بومی، توان دفاعی کشور را به سطح قابل قبولی از نظر جامعه بین المللی برساند.

ب‍ه گزارش بامداد شنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، سیدموسی خادمی در پیام تسلیتی، اقدام تروریستی و ناجوانمردانه ترور شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران توسط تروریست های کوردل را محکوم کرد و اظهار داشت: شهادت ردایی ارزشمند و فاخر است که بر قامت مردان خدا زیبنده است. 

وی ادامه داد: شهید دکتر محسن فخری زاده یکی از مدیران ارشد و خدوم صنعت دفاعی کشور و در طول دوران خدمت ارزشمند خود منشا خدمات فراوانی برای نظام جمهوری اسلامی ایران شده و توانسته بود با دانش بومی، توان دفاعی کشور را به سطح قابل قبولی از نظر جامعه بین المللی برساند.

خادمی گفت: اینجانب شهادت مظلومانه و عروج این دانشمند برجسته و مدیر موفق را به رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای، ریاست جمهور، ملت قهرمان ایران و به خصوص مردم غیور لرستان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای این شهید عزیز علو درجات را خواستارم.

به گزارش ایرنا محسن فخری زاده عصر دیروز جمعه در بخش آبسرد شهرستان دماوند توسط عوامل تروریستی به شهادت رسید .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها