انصارالله یمن  شهادت فخری زاده را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- جنبش انصارالله یمن با محکوم کردن ترور محسن فخری زاده دانشمند صنعت دفاعی کشورمان،  شهادت وی را تسلیت گفت.

به گزارش جمعه شب پایگاه خبری المسیره، انصارالله در پیام تسلیتی بهمین مناسبت، با جمهوری اسلامی ایران ابراز همدردی کرده است.

انصارالله همچنین با محکوم کردن این ترور، بر حق ایران برای پاسخ دادن به عاملان این جنایت تاکید و یادآورشد که ترور دانشمندان بلندپایه ای در سطح فخری زاده، بیانگر تلاش دشمنان ابرای محروم کردن امت اسلامی از دستاوردهای علمی است، اما به اذن پروردگاه شکست خواهند خورد.

رسانه ها امروز به نقل از منابع صهیونیستی، از احتمال دست داشتن تل آویو در ترور فخری زاده دانشمند هسته ای ایران خبر دادند.

شبکه خبری المیادین جمعه شب به نقل از رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کرد: مدیر کل پیشین وزارت امور راهبردی اسرائیل از فخری زاد به عنوان قاسم سلیمانی برنامه هسته ای ایران نام برد و گفت که چنین حادثه ای می تواند تنها از سوی تل آویو و واشنگتن انجام شود.

«یوسی کوبرفسر» افزود: فخری زاده، سلیمانی برنامه هسته ای ایران بود.

المیادین همچنین به نقل از رسانه های صهیونیستی به اظهارات اخیر نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی اشاره کرد که گفته است: این هفته کارهای زیادی انجام دادم و نمی توانم در باره همه آنها حرف بزنم.

المیادین افزود: نتانیاهو با این اظهارات به طور تلویحی به مشارکت احتمالی اسرائیل در ترور فخری زاده دانشمند هسته ای ایران اشاره می کند.

عناصر تروریستی مسلح  بعدازظهر امروز (جمعه) خودرو حامل فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری را مورد حمله قرار داده و وی را به شهادت رساندند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

سرخط اخبار جهان