فعالیت آموزشی غیرحضوری مدارس در استان اردبیل تعطیل نیست

اردبیل - ایرنا - اداره کل اموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: تعطیلی یک هفته در مناطق با وضعیت قرمز استان شامل فعالیت‌های آموزشی نبوده و در این هفته آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان به روال قبل استمرار خواهد داشت.

به گزارش ایرنا ، این اداره کل روز شنبه افزود: با توجه به استمرار وضعیت قرمز، تنها فعالیت اداری اداره کل آموزش و پرورش ، نواحی یک و دو شهر اردبیل و مدیریت‌های آموزش و پرورش شهرستان‌های مشگین‌شهر و پارس‌آباد به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.

بنا به اعلام  آموزش و پرورش اردبیل، تعداد محدودی از افراد، که به تشخیص مدیران این شهرستان‌ها ، حضورشان برای انجام بموقع ماموریت‌های اصلی و دارای فوریت، اجتناب‌ناپذیر است، در محل کار حضور پیدا خواهند کرد.

بقیه کارکنان با استفاده از دورکاری مسوولیت‌های محوله را انجام خواهند داد. کارکنان سایر ادارات شهرستان‌هایی نیز که در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند طبق روال هفته قبل در اداره حضور خواهند داشت.

استان اردبیل هم‌اینک در زمینه شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد و بر اساس گزارش رسمی، شهرستان‌های اردبیل ، مشگین‌شهر و پارس‌آباد در وضعیت قرمز، شهرستان‌های خلخال، اصلاندوز، نیر و گرمی در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های بیله‌سوار، سرعین، نمین و کوثر در وضعیت زرد شیوع کرونا قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها