محور مواصلاتی دهستان های چوقور و نیارک در طارم سفلی مسدود است

قزوین - ایرنا - فرماندار شهرستان قزوین گفت : راه های مواصلاتی دهستان های چوقور و نیارک در بخش طارم سفلی مسدود و تردد در آنها امکان پذیر نمی باشد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، محمد شفیعی با اشاره به وضعیت راه های روستایی شهرستان قزوین افزود :  با توجه به سامانه ای که در حال بارش بر بخش های این شهرستان می باشد محور مواصلاتی دهستان های چوقور و نیارک در بخش طارم سفلی مسدود و سایر راههای مواصلاتی در بخش های مختلف تنها در صورت استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر می باشد.
وی یادآورشد : با توجه به بارش نسبتا سنگین برف در بخش طارم سفلی اداره راهداری در حال انجام عملیات بازگشایی مسیر در دهستان چوقور و نیارک (بعد از روستای نیارک) می باشد و روستاهای سماق ،شیخلر ،طوینان و زه آباد هم اکنون باز و تردد در آنها نیازمند استفاده از زنجیر چرخ می باشد.

به گفته شفیعی در صورت افزایش سرعت بارش، راه های ارتباطی در روستاهای مذکور مسدود خواهد شد لذا از ساکنین این روستاها درخواست می شود از تردد جهت انجام امور غیر ضروری در مسیر های مذکور خودداری کنند.
فرماندار شهرستان قزوین به وضعیت راههای مواصلاتی در دیگر بخش های این شهرستان اشاره کرد و گفت : با توجه به میزان بارش و فعالیت های اداره راهداری کلیه راه های روستایی در بخش های مرکزی ،الموت شرقی ، الموت غربی و کوهین باز و در حال حاضر تردد در این مسیرها فقط با استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر می باشد.

به گفته شفیعی ، با سرعت گرفتن بارش ها امکان مسدود شدن راه ها در بخش های فوق نیز قابل وقوع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها