۷ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۲
کد خبرنگار: 1935
کد خبر: 84125829
۱ نفر

برچسب‌ها

هوای همدان ۶ درجه سرد می‌شود

همدان - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان همدان از کاهش ۶ درجه ای دمای هوای بیشتر مناطق استان از جمله شهر همدان در ۲۴ ساعت آینده خبر داد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، اداره کل هواشناسی استان، بیشنیه و کمینه دمای هوای شهر همدان در امروز و فردا را به ترتیب ( ۹ و ۴) و (۱۱ و ۲-) درجه سانتیگراد پیش بینی کرده که نشاندهنده کاهش ۶ درجه ای کمینه دمای هوای شهرستان در ۲۴ ساعت آینده است. 
همچنین این سازمان شرایط جوی و آسمان استان همدان طی ۷۲ ساعت آینده را نیمه ابری همراه با وزش باد در برخی نقاط با بارش پراکنده و در نقاط مرتفع و کوهستانی بارش برف پیش بینی کرده  است. 
اداره کل هواشناسی استان همدان، رزن، فامنین و بهار را با منفی ۳ درجه سانتیگراد و نهاوند با ۱۴ درجه سانتیگراد را سردترین و گرمترین نقاط استان در ۲۴ ساعت آینده اعلام کرده است.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان نیز دراین رابطه به خبرنگار ایرنا گفت که سامانه بارشی که اواخر هفته از سمت غرب و جنوب غرب وارد استان شده به صورت بارش باران و ریزش برف ارتفاعات در آسمان استان فعالیت می‌کند.
«روح‌الله زاهدی» با اشاره به اینکه این سامانه تا دوشنبه هفته آینده در آسمان استان همدان ماندگار است، افزود: در مدت فعالیت این سامانه کمینه دمای هوا در بیشتر مناطق استان به زیر صفر درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها