استاندار تهران خبر داد: ابلاغ تعطیلی ادارات استان از هشتم آذرماه

تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر تعطیلی دستگاه‌های دولتی و ادارات از شنبه - هشت آذر- برای تمام دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ ‌می‌شود.

به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز جمعه با اعلام این خبر به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تصمیم و دستور سازمان اداری و استخدامی مبنی بر تعطیلی ادارات شفافیت و صراحت لازم را دارد و این موضوع از فردا، شنبه به تمامی دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌شود.

وی اظهارداشت: تمامی این اقدامات و محدودیت‌ها برای حفاظت و مراقبت از سلامت و جان مردم و هموطنان اتخاذ شده است و امیدواریم مردم نیز به تبع این محدودیت‌ها مراعات لازم را داشته باشند.

استاندار تهران تاکید کرد: مردم تا حد امکان از ترددهای غیرضروری بپرهیزند و با رعایت نکاتی که ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت به طور مستمر ابلاغ می‌کنند، در مدیریت بیماری کرونا همراه مسئولان باشند.

جمشید انصاری، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور شامگاه پنجشنبه طی گفت و گویی اعلام کرده بود که هفته آینده ادارات تعطیل می‌شود، مگر کسانی که به تشخیص مقامات، حضور آنان ضروری باشد.

دولت از ابتدای آذر محدودیت کرونایی هوشمندی را به مدت دو هفته در دستور کار خود قرار داد که در هفته اول میزان حضور کارکنان دولتی یک سوم کل کارکنان ابلاغ شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها