۸۳ دستگاه آبگرمکن و بخاری گازی میان مددجویان سقزی توزیع شد

سنندج - ایرنا - رییس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) سقز از توزیع ۸۳ دستگاه آبگرمکن و بخاری گازی بین مددجویان روستایی زیر پوشش ساکن در مناطق محروم این شهرستان خبر داد.

غفور عبداللهی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج ٦٦ دستگاه بخاری و ١٧ دستگاه آبگرمکن خریداری و به مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم اهدا شد.

وی با اشاره به اینکه توزبع این لوازم خانگی در راستایی گرامیداشت هفته بسیج انجام شد، اضافه کرد: خرید این لوازم از محل اعتبارات داخلی کمیته امداد انجام و در میان مددجویان ساکن در روستاهای بخش سرشیو و امام توزیع شده است.

عبداللهی با بیان اینکه یکی از نیازهای اصلی دانش آموزان مددجوی تحت پوشش برای آموزش مجازی، تبلت و گوشی هوشمند است، افزود: پنج دستگاه تبلت نیز خریداری و تحویل دانش آموزان مناطق محروم شهرستان شد.

وی یادآور شد: از ابتدای سال تحصیلی جاری، ۲۶ دستگاه گوشی و تبلت هوشمند توسط خیرین، حامیان و اعتبارات داخلی کمیته امداد به ارزش ۹۵۰ میلیون ریال تهیه و بین ایتام تحت پوشش توزیع شده است.

رییس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) سقز گفت: روز گذشته و به مناسبت هفته بسیج فرمانده پایگاه مقاومت شهید احمدی روشن با پنج خانواده مددجو دیدار کرد و ضمن تحویل بسته کمک معیشتی سه میلیون ریالی، پنج عدد کارت هدیه ۲ میلیون ریالی نیز به ایشان اهدا شد.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha