راه ۴۴۰ روستای استان اردبیل از برف بازگشایی شد

اردبیل - ایرنا- معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیـل از بازگشایی راه ۴۴۰ روستای این استان که بر اثر بارش برف دیروز مسدود شده بود، خبر داد.

به گزارش ایرنا، علی صبحی روز جمعه  در بازدید از عملیات برفروبی جاده‌های روستایی شهرستان کوثر افزود: راه ۸۸ روستا در شهرستان‌های خلخال ، کوثر ، اردبیل و نیر هم در حال بازگشایی است که تا عصر فردا انجام خواهد شد.

وی  با اشاره به فعالیت ۸۰ گروه راهداری زمستانی در جاده‌های استان اردبیـل بیان کرد: در حال حاضر تمامی جاده‌های  استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد. 

صبحی اضافه کرد: : در طرح زمستانی امسال ۴۲۰ نفر نیروی راهداری در گردنه‌ها ، جاده‌ها و راهدارخانه‌های استان با ۲۳۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین مستقر شده‌اند تا خدمات لازم را به شهروندان و مسافران ارائه کنند.

او از شهروندان و مسافران خواست قبل از سفر با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

ارتفاع برفی که بارش آن از ظهر پنجشنبه تا بامداد جمعه در  شهرستان‌های مرکزی و جنوبی استان اردبیل ادامه داشت، در مناطق کوهستانی و مرتفع به حدود ۵۰ سانتیمتر نیز رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها