۷ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۶
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 84125693
۵ نفر

برچسب‌ها

برف راه ۴۶ روستای استان زنجان را بست

زنجان - ایرنا - معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: بارش برف سنگین از روز پنجشنبه تا امروز/ جمعه/ راه ۴۶ روستای این استان را بسته است.

جواد یوسفی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با آغاز  بارش های برف از روز گذشته با بکارگیری حدود ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین و فعالیت ۴۰۰ نیرو پاکسازی، نمک پاشی و برف روبی آزادراه ها، جاده های ترانزیت و دیگر جاده های اصلی استان انجام شده است.

وی تاکید کرد: در زمان حاضر همه راه های اصلی و فرعی استان زنجان باز است و تردد خودروهای حامل مواد سوختی و غذایی به صورت عادی و روان جریان دارد.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت:بر اساس گزارش های رسیده از شهرستان های این استان هم اکنون راه ۴۶ روستا در استان به علت بارش برف سنگین بسته شده است.
 یوسفی اضافه کرد: بیشترین راه روستایی بسته شده به ترتیب در شهرستان های ماهنشان، زنجان، طارم و ایجرود است.
وی افزود: رانندگان برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir ارتباط برقرار و سفر خود را مدیریت و برنامه ریزی کنند.
به گزارش ایرنا، مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به ۲۰ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین و ۶۲ دستگاه تردد شمار در همه مسیرهای ارتباطی استان است.
استان زنجان پنج هزارو ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها