امام جمعه ورامین: امید داشتن به آمریکا ساده‌لوحی است

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان ورامین گفت: امید داشتن به آمریکا و اروپایی‌ها که در طول تاریخ به ملت ایران ضربه واردکردند عین ساده‌لوحی است.

آیت الله سیدمرتضی محمودی درپیام جمعه ورامین که به دلیل تعطیلی اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه منتشر کرد، افزود: خدمت رسانی به مردم توفیقی بزرگ برای مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی که باید آن را با همت و تلاش و چشم داشتن به توان داخلی محقق کنند نه این که برای رفع مشکلات، چشم به خارج از کشور داشته باشند.

وی اظهار کرد: وجود برخی از مشکلات اقتصادی در کشور به هیچ عنوان قابل قبول نیست و به فرموده رهبر معظم انقلاب بسیاری از آنان با مدیریت صحیح برطرف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برخی از مسوولان برای حل مشکلات کشور، چشم به آمریکا و کشورهای اروپایی دارند، افزود: باید بدانیم که آمریکا و اروپا هیچ‌گاه دلسوز مردم ایران نبوده و نخواهند بود، آنان در طول تاریخ به بشریت و به ویژه مردم ایران صدمات بسیاری را وارد کردند و امید داشتن به آن‌ها عین ساده لوحی است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین افزود: مسئولان کشور تمام توجه و توان خود را صرف توان داخلی کنند تا به پشتوانه مردم، توطئه‌های دشمنان نظام برطرف شود.

وی در بخش دیگری از این پیام با اشاره به اینکه عاقبت نیک برای متقین و پرهیزگاران است اظهار کرد: وقتی بشر از خدا غافل شد و در دام شهوات و تمایلات نفسانی افتاد، به هر گناهی دست می‌زند، ریشه تمام زشتی‌های اخلاقی، غفلت از یاد خداست و این گناهان باعث نزول بلاها و گرفتاری‌ها می‌شود.

آیت الله محمودی تصریح کرد: خداوند متعال انسان‌ها را از نعمات خود برخوردار کرده و باید شکرگزار این نعمات بود که یکی از مهمترین آن‌ها، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است که مسوولان با خدمت رسانی به مردم و مردم با حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب می‌توانند شاکر آن باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها