کاپیتان تیم فوتبال جوانان: نقطه قوت تیم ما ثبات و هماهنگی است

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال جوانان، گفت: نقطه قوت تیم ما ثبات و هماهنگی نفرات و بازیکنان است که تقریبا با کمترین تغییر، دو سال کنار هم بودیم.

به گزارش ایرنا، «احمد جلالی» روز جمعه در خصوص اردوی تیم فوتبال جوانان، اظهار داشت: خوشبختانه شرایط بسیار خوبی داریم و تمرینات زیر نظر کادرفنی در کمپ تیم‌های ملی دنبال می‌شود. داود مهابادی سرمربی و حمید درخشان مدیر فنی تیم فوتبال جوانان وقت زیادی برای آماده‌سازی بچه‌ها صرف کردند و کاملا مشخص است با انگیزه و جدیت کار را شروع کرده اند که این انگیزه به بچه‌ها منتقل شده است.

مدافع چپ پای جوانان ایران، اضافه کرد: ما می‌دانیم کار سختی داریم و حریفان قدرتمندی در پیش خواهیم داشت. نقطه قوت تیم ما ثبات و هماهنگی نفرات و بازیکنان است که تقریبا با کمترین تغییر دو سال کنار هم بودیم. فضای تیم بسیار خوب است و در زمین به راحتی همدیگر را پیدا می‌کنیم و با ادامه این روند می توانیم با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم. بازی مقابل هوادار هم مسابقه بسیار خوب و مفیدی بود که از نظر آمادگی روحی و فنی به تیم کمک کرد.

وی در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم خواسته‌های کادر فنی را به خوبی اجرا کنیم و بعد از دو سال تلاش به هدف بزرگی که در مسابقات آسیایی داریم دست یابیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha