سومین مدافع سلامت ایلامی آسمانی شد

ایلام - ایرنا - بهروز غلامی از پرسنل فوریت های پزشکی به عنوان سومین مدافع سلامت استان ایلام به علت ابتلا به کرونا به شهادت رسید.

به گزارش ایرنا، این مدافع سلامت به دلیل ابتلا به کرونا پس از بستری شدن در بیمارستان، شامگاه پنجشنبه به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست و جامعه پزشکی استان ایلام، عزیز دیگری را از دست داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیامی شهادت مدافع سلامت استان را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت دکتر محمد کریمیان به شرح زیر است:

خبر شهادت پر افتخار سومین شهید مدافع سلامت استان، شهید بهروز غلامی از پرسنل دلسوز، شایسته و فداکار فوریت‌های پزشکی استان که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و در راه خدمت به مردم به علت ابتلا به کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت و همرزمان شهیدش پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران شد.

بی شک فقدان عزیزانی که ایثارگرانه با گذشتن از سلامتی و نثار جان خود جان بسیاری از انسانها را نجات داده و زمینه آسایش و امنیت روحی و روانی جامعه را فراهم می کنند بسیار موجب تاثر و تاسف است و پر کردن خلا چنین انسانهای دلسوز و متعهدی سهل و آسان نخواهد بود.

اینجانب با قلبی سرشار از اندوه ضمن ابراز همدردی، شهادت این مدافع سلامت را به خانواده داغدار وی، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و مردم شریف استان تسلیت عرض کرده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

به گزارش ایرنا، شهید دکتر افسانه حسنوند عموزاده و شهید دکتر عزالدین رستمیان نیز اولین و دومین شهدای مدافع سلامت در استان ایلام هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها