تعطیلی ادارات آموزش و پرورش خراسان رضوی در مناطق با وضعیت قرمز

مشهد- ایرنا -مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ادارات آموزش و پرورش در شهرستانهای دارای وضعیت قرمز از روز شنبه هشتم آذرماه پذیرای مراجعان نخواهند بود.

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی روز جمعه به نقل از قاسمعلی خدابنده گزارش داد: با توجه به دستور وزارت آموزش و پرورش و تداوم وضعیت بحرانی شیوع کرونا در این استان، ادارات آموزش و پرورش در شهرستان های دارای وضعیت قرمز از روز شنبه ۸ تا ۱۳ آذر ماه ۹۹ پذیرای مراجعان نخواهند بود.

وی ادامه داد: نظر به ضرورت اجرای برخی از فعالیت ها در ادارات آموزش و پرورش ، با نظر رییس اداره تنها تعداد محدودی از همکاران که حضور آنها در محیط اداری اجتناب ناپذیر است در محل کار حضور می یابند و بقیه فعالیت ها از طریق دورکاری پیگیری خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی گفت: بر این اساس طی هفته آینده از ورود ارباب رجوع به ادارات آموزش و پرورش در این مناطق جلوگیری خواهد شد.

خدابنده افزود: ادارات آموزش و پرورش در شهرستان ها و مناطق "نارنجی" و یا "زرد" نیز مطابق  روال هفته گذشته به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

وی تاکید کرد: آموزش های غیرحضوری دانش آموزان هم در هفته آتی طبق روال گذشته و با نظارت دقیق مدیران مدارس پیگیری خواهد شد.

استان خراسان رضوی دارای بیش از یک میلیون و ۳۵۰هزار دانش آموز و ۴۷منطقه آموزشی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها