۷ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۹
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 84125387
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار: ظرفیت‌های منطقه‌ای کرمان را فعال می‌کنیم

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: شهرستان کوهبنان ظرفیت‌های معدنی، گردشگری، کشاورزی و گلخانه ای در حوزه های مختلف دارد که به‌نظر می‌رسد این ظرفیت‌ها تاکنون به خوبی فعال نشده لذا ظرفیت‌های منطقه‌ای را برای توسعه همه جانبه دیار کریمان فعال‌ می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، علی زینی‌وند روز جمعه در بازدید از عملیات اجرایی پروژه محور کوهبنان - زرند در جمع خبرنگاران افزود: کرمان استانی پر ظرفیت است که به خوبی در این استان کار می شود و در این زمینه اعتبارات دولتی و از ظرفیت های بخش خصوصی در راستای توسعه سرمایه‌گذاری و اشتغال استفاده می کنیم.

وی اظهار داشت: علاوه بر طرح‌های دولتی، بخش خصوصی ظرفیتی مطلوب در جهت توسعه استان کرمان دارد که از فعالیت این حوزه برای توسعه پایدار استان بهره‌برداری می‌کنیم.

استاندار کرمان گفت: مدیران تحرک خود در راستای بهبود فضای تسهیل گری کسب و کار را بیشتر کنند که بتوانیم کارهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خوبی در استان انجام دهیم.

وی عنوان کرد: برنامه توسعه خوبی برای شهرستان کوهبنان تعریف شده و در این راستا از چند پروژه از جمله استخر، نیروگاه هشت مگاواتی و محور زرند - کوهبنان بازدید کردیم که فعالیت‌ها تسریع شود.

زینی‌وند ادامه داد: نیروگاه هشت مگاواتی کوهبنان تقریبا به اتمام رسیده و تا بهمن‌ماه امسال وارد مدار می شود و همچنین حوزه محور معدنی و قدیمی زرند - کوهبنان که استاندارد نیست و اعتبارات اجرای این پروژه ملی تامین شده و اعتبارات آن را افزایش دهیم ‌که‌ مسیر کوتاه و استانداردها را ارتقا می دهد.

شهرستان زرند مقصد بعدی استاندار کرمان در سفرهای شهرستانی است که امروز انجام می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها