۶ آذر ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۲۱
کد خبرنگار: 2222
کد خبر: 84125272
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سرپرست شهرداری الیگودرز برکنار شد

خرم‌آباد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: "محمد لطفی" سرپرست شهرداری الیگودرز به دلیل برگزاری و شرکت در مراسم ترحیم یکی از بستگانش عزل شد.

به گزارش ایرنا "محمود ثمینی" پنجشنبه شب به رسانه ها اعلام کرد: سرپرست  شهرداری الیگودرز برخلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا مبنی بر عدم شرکت در تجمع‌ها و برگزاری مراسم‌ها عزا متأسفانه با برگزاری و شرکت در مراسم عزاداری یکی از بستگانش مصوبات را نقض کرد.

وی افزود: با توجه به گزارش‌های رسیده مبنی بر برگزاری مراسم عزا و ایجاد تجمع توسط سرپرست شهرداری الیگودرز، پس ازبررسی‌های انجام شده دستور عزل سرپرست شهرداری الیگودرز صادر و سایر اقدامات قانونی دیگر در این رابطه انجام می‌شود.
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان اظهار داشت:: با توجه به مصوبات ستاد مقابله کرونا جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا برگزاری هرگونه مراسم عزا و عروسی ممنوع و با افرادی که مصوبات را نادیده می‌گیرند به شدت برخورد و سایر اقدامات قانونی مطابق ستاد  ملی کرونا در این رابطه اجرا می‌شود.

به گفته وی با توجه به اینکه در ابتدای محدودیت‌ها به مدیران استان عدم شرکت و برگزاری هرگونه تجمع و مراسم ابلاغ شده در همین راستا مواردی مبنی بر حضور برخی مدیران گزارش شده که تذکرات جدی داده شده که خوشبختانه  تکرار نشده است.

ثمینی گفت: امروز سلامتی مردم در اولویت است و مسئولان از جمله کسانی هستند که باید بیشتر از مردم عادی پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا را رعایت کنند.

الیگودرز بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و در پی استعفای حسین اکبری ، محمد لطفی میانجایی از ۲ هفته پیش به سمت سرپرستی شهرداری الیگودرز انتخاب شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها