۲۰ اکیپ‌ تعمیراتی برق در ارومیه فعال شد

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: بیش از ٢٠ اکیپ تعمیراتی چهار مدیریت توزیع برق شهرستان ارومیه فعال شده است تا مشکلات بوجود آمده براثر قطع برق ناشی از بارش برف سنگین را رفع سازد.

اکبر حسن بگلو شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مدیریت‌های باهنر، ولیعصر، باکری و ایثار علاوه بر اکیپ‌های تعمیراتی و  نگهداری شبکه و اکیپ‌های روشنایی نیز برای اتصال برق در برخی از مناطق ارومیه در تلاش است.

وی اضافه کرد: کارکنان و سیم‌بانان شرکت برق به همراه نیروهای شهرداری از همان لحظه اول که در حالت آماده باش کامل بودند با حضور در محلات و مناطق مختلف در تلاش هستند تا به زودی و کوتاه‌ترین زمان مممکن برق مناطق قطع شده را وصل کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی از صبر و حوصله مردم تا وصل شدن مجدد برق قدردانی کرد و گفت: تمامی عملیات ترمیم و بازسازی تجهیزات شبکه برق و خطوط اتصالی سعی شده است در اسرع وقت انجام یابد.

از بعدازظهر امروز، پنجشنبه برق بخش عظیمی از شهر ارومیه و برخی دیگر از شهرهای آذربایجان‌غربی به دلیل بارش برف سنگین قطع شده که به تدریج در حال وصل است.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha