منابع انسانی کارآمد سرمایه راهبردی هر سازمان است

تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه منابع انسانی کارآمد سرمایه راهبردی هر سازمانی است، گفت: افزایش روحیه خدمتی کارکنان در گسترش احساس امنیت نقش بسزایی در جامعه دارد.

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از پایگاه خبری ناجا، سردار " مهدی معصوم بیگی" در حاشیه نشست رده های نیروی انسانی پلیس پیشگیری در خصوص نقش و اهمیت نیروی انسانی مطلوب در پیشبرد اهداف سازمان اظهار داشت: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا کارکنان از انگیزه لازم و کافی برخوردار بوده و به صورت همه جانبه از سلامت جسمی، روحی و معنوی بالایی بهره مند شوند.  

وی رسیدگی به مشکلات را نوعی صیانت از سلامت کارکنان عنوان کرد و افزود: رسیدگی فرماندهان و مدیران به مشکلات کاری کارکنان باعث افزایش روحیه خدمتی و بهره وری در رده های سازمانی می شود.

وی با اشاره به نقش اثرگذار نیروی انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی بیان کرد: به رغم افزایش سطح کار آمدی سازمان ها به واسطه بهره گیری از فناوری های پیشرفته، عنصر انسانی کماکان به عنوان عالی ترین سرمایه معنوی محسوب می شود.

سردار معصوم بیگی نیروی انسانی را موتور محرکه هر سازمان برشمرد و گفت: مهمترین رکن پیشرفت در هر سازمان نیروی انسانی آن سازمان است لذا قدر آن را باید دانست و بر توانمند کردن آن اهتمام ورزید.  

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در خصوص وظیفه مهم معاونت نیروی انسانی به عنوان یکی از واحدهای پشتیبانی کننده در ناجا گفت: رعایت انضباط در تمامی واحدها ضروری است و به عنوان مولفه اساسی در نیروی انتظامی محسوب می شود لذا رده های نیروی انسانی وظیفه نظارت بر رعایت انضباط معنوی و مادی را بر عهده دارد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: معاونت نیروی انسانی باید به دنبال ارتقاء خدمات معیشتی کارکنان باشد تا آنها بتوانند با نشاط و آسودگی خیال ماموریت خود را به درستی به انجام برسانند که نتیجه آن انجام مطلوب ماموریت ها و افزایش رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس خواهد بود.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه صیانت و رسیدگی به مشکلات کارکنان حوزه ماموریت پلیس پیشگیری که در صف اول خدمت رسانی به مردم هستند در اولویت برنامه های این پلیس قرار دارد، گفت: امیدوارم با همت و تلاش همکاران در حوزه معاونت نیروی انسانی و با اجرای طرح های مرتبط با تعالی کارکنان، گام‌های مثبتی در راستای رفع مشکلات کارکنان و گسترش احساس امنیت در جامعه برداریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار جامعه