کاهش ۴ دهم درصدی تردد در شبانه‌روز گذشته

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام‌کرد: در شبانه‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و ۲۷۷ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، تردد در محورها نسبت به روز قبل چهار دهم درصد کاهش  نشان می‌دهد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از مرکز مدیریت راه های کشور، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، بقیه محورهای کشور باز است و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۲۱.۳ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعت‌های سه تا چهار صبح انجام شده است.

در شبانه‌روز گذشته آزادره‌های کرج- تهران، تهران- کرج و کرج- قزوین، به ترتیب محورهای دارای بیشترین تردد بوده‌اند.

محورهای مسدود

برپایه این گزارش، محور رامیان- اولنگ- شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان،  محور فرعی شمشک- دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور شهداد- نهبندان واقع در استان کرمان، محور خرم‌آباد- پلدختر واقع در استان لرستان، کیلومتر ۱۱۰ محور قزوین- همدان واقع در استان همدان، محور فرعی سی‌سخت- پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور گنجنامه- تویسرکان واقع در استان همدان، محور سروآباد- پاوه واقع در استان کردستان و محور وازک- بلده واقع در استان مازندران به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

سرخط اخبار اقتصاد