دیدار فرمانده بسیج قوه قضاییه با خانواده شهید محمد محمدی

تهران- ایرنا-معاون قضایی دادستان کشور و فرمانده بسیج قوه قضاییه و وزارت دادگستری با خانواده معزز محمد محمدی، شهید امر به معروف و نهی از منکر دیدار و یاد و خاطره آن شهید عزیز را گرامی داشتند.

به گزارش چهارشنب شب ایرنا از بسیج قوه قضاییه، در چهل و یکمین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، سعید عمرانی ضمن تاکید بر ضرورت زنده نگهداشتن یاد شهدا، عمل به سیره شهیدان و ادامه دادن راه شهدا را به عنوان راهکار اصلی برون رفت از چالش ها و مشکلات جامعه برشمرد.
فرمانده بسیج قوه قضاییه اظهارداشت:  عامل اصلی استمرار انقلاب اسلامی و حفظ نظام، خون مطهر شهدای عظیم شأن نظام و ایستادگی و پایداری خانواده های معظم شهدا است.
عمرانی خاطرنشان کرد: با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انقلاب و نظام از گزند توطئه های دشمنان در امان خواهد ماند.
در این دیدار، مادر گرامی شهید محمدی نیز ضمن تشکر از حضور معاون محترم قضایی دادستان کل کشور، حفظ خون شهدا و ترویج ارزش های اسلامی و انقلابی و احیاء امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه همه آحاد جامعه دانست.
به گزارش ایرنا،شامگاه یکشنبه ٢٨ مهر ماه سال جاری «محمد محمدی» از پاسداران بسیجی تهرانحین امر به معروف بر اثر جراحت ناشی از چاقو ارازل اوباش به شهادت رسید.

شهید «محمدی» از اراذل و اوباشی که در منطقه تهرانپارس فضای رعب و وحشت ایجاد کرده بودند، خواسته بود تا در انظار عمومی عفت کلام را رعایت کنند که  یکی از آنان چاقویی را به پهلوی وی وارد کرد.
شهید محمدی به دلیل عمق زیاد ضربه چاقو و پاره شدن ریه و قلب دچار وضعیت وخیم جسمانی شد و تلاش پزشکان برای مداوا و احیای وی نیز بی‌نتیجه ماند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha