حضور کاروان «آوای خدمت» بسیجیان ملایر در مناطق کم‌برخوردار

همدان- ایرنا- همزمان با هفته بسیج، بسیجیان ملایر در قالب کاروان «آوای خدمت» پس از اجرای رزمایش در سطح شهر، در راستای خدمت‌رسانی به نیازمندان در مناطق کمتر برخوردار و حاشیه شهر حضور پیدا کردند.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر عصر چهارشنبه در این آیین اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، همایش بزرگ بسیجیان به مناسبت پنج آذر برگزار نشد و تصمیم بر آن شد بسیجیان ملایر در قالب کاروان «آوای خدمت» به نیازمندان در محلات کم‌برخوردار و محروم خدمت کنند.

سرهنگ سیدجواد حسینی افزود: در این کاروان ۲۰ گروه جهادی حضور دارند که هر گروه متشکل از ۱۰ نفر از بسیجیان است که در سطح شهر رزمایشی را اجرا کردند.

وی بیان کرد: پس از اجرای رزمایش در سطح شهر و ضدعفونی و گندزدایی معابر عمومی، در محل‌های محروم که از قبل تعیین شده بود، به مناسبت هفته بسیج در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای خدمت‌رسانی حضور پیدا کردند.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر ادامه داد: این کاروان با حضور در مناطق کمتر برخوردار و محروم نسبت به گندزدایی و ضدعفونی معابر عمومی، توزیع رایگان ماسک و اقلام بهداشتی، خدمات مشاوره‌ای، خدمات بهداشتی و ویزیت رایگان اقدام کردند.

سرهنگ حسینی بیان کرد: روز /پنجشنبه/ نیز کاروان آوای خدمت قرار است بسته‌های معیشتی را بین خانواده‌هایی که به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند، توزیع شود.

وی با بیان اینکه طرح کاروان آوای خدمت به مدت ۲ روز در حال اجرا است گفت: در این راستا ۲ هزار بسته معیشتی تهیه شده و که ارزش هر بسته حدود ۴۰۰ هزار تومان است که بین مبتلایان به کووید ۱۹ در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر یادآور شد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در مجموع طی چند مرحله ۲۵ هزار بسته معیشتی تهیه و بین افراد نیازمند، آسیب‌دیده و محروم توزیع شد.

سرهنگ حسینی پرداخت ۳۰ مورد اجاره بهای نیازمندان، کشتار حدود ۲۹۰ راس گوسفند و توزیع در بین نیازمندان در قالب بسته‌های پروتئینی، توزیع ۵۰ هزار قرص نان، توزیع ۱۱۵ کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی و تهیه و توزیع ۳۸ سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند را از دیگر اقدامات بسیجیان و حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج این شهرستان عنوان کرد.

همزمان با هفته بسیج بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در شهرستان ملایر در حال برگزاری است که با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و اعمال محدودیت‌های جدید، حدود ۷۰ درصد این برنامه‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha