۵ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۰
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84124037
۰ نفر

برچسب‌ها

صادقی: سایپا، باشگاه سالمی است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا، گفت: باشگاه سایپا سالم و پاک است و با هیچ فردی زد و بند ندارد. ما نفرات خود را بر اساس شایستگی انتخاب کردیم.

به گزارش ایرنا؛ «ابراهیم صادقی» امروز (چهارشنبه) پس از پایان بازی سایپا و نساجی مازندران در کنفرانس خبری اظهار داشت: سعی کردیم در این بازی فوتبال تاکتیکی و فنی را به نمایش بگذاریم و در این راه تا حد زیادی موفق بودیم.

وی افزود: در نیمه اول چند موقعیت گل‌زنی داشتیم اما در بین دو نیمه تعویض انجام داده و تغییر تاکتیک دادیم و در نهایت توانستم به گل برتری برسیم.

سرمربی سا‎یپا خاطرنشان کرد: از برخی جوانان خود در ترکیب سایپا بهره بردیم که در ادامه راه حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و باید از این فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرند.

صادقی تصریح کرد: باشگاه سایپا تنها است و تماشاچی ندارد و همواره کمتر مورد حمایت قرار گرفته است اما با این مسائل کاری نداریم و برنامه‌های خودمان را دنبال می‌کنیم.

وی تاکید کرد: باشگاه سایپا به فوتبال ایران خدمت می‌کند و با استفاده از جوان‌هایی که به زمین می‌فرستد و به آنها میدان می‌دهد می‌خواهد با سازندگی فوتبال و کشف استعدادها کمک کند.

سرمربی سایپا در پایان گفت: باشگاه سایپا سالم و پاک است و با هیچ کس زدو بند ندارد و نفرات خود را بر اساس شایستگی انتخاب کردیم.

تیم فوتبال سایپا در هفته سوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران موفق شد با نتیجه یک بر صفر نساجی مازندران را شکست دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار ورزش