سرمربی نساجی: در فوتبال ایران مودب باشید، حق‌تان خورده می‌شود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نساجی‌مازندران با ابراز نارضایتی از داوری‌ها و شرایط فوتبال کشور، گفت: در فوتبال ایران به شاگردان تنبل بیشتر بها داده می‌شود و هرچقدر مودب باشید، حق‌تان بیشتر از بین می‌رود.

به گزارش ایرنا، «وحید فاضلی» پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سایپا، اظهار داشت: بازی یکطرفه‌ای بود و روی اتفاق گل خوردیم. تیم حریف به گل و نهایتا برتری رسید که به ابراهیم صادقی تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه بازیکنانش امروز سبک متفاوتی از فوتبال را ارائه کرند، گفت: با تلاش زیاد از زمین حریف پرس کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم، اگر باختیم حتما مقصر من هستم. در دو هفته گذشته و حتی زمانیکه از تراکتور گل آفساید خوردیم از داوری  تشکر کردم اما امروز نمی‌توانم حرف نزنم.

این مربی جوان ادامه داد: فوتبال ما مثل مدرسه‌ای است که به شاگردان تنبل بیشتر توجه می‌شود. هرچه مودب‌تر باشید، حق‌تان بیشتر خورده می‌شود. اشتباهات امروز به گونه‌ای بود که به مرز انفجار رسیدم و از داور کارت زرد گرفتم.

فاضلی با بیان اینکه هراسی از فردی ندارد، گفت: در برنامه تلویزیونی به جای اینکه از بازی خوب ما تمجید شده و روی گل آفساید تراکتور بحث کنند، یک‌ساعت به دعوای مدیران ۲ باشگاه می‌پردازند. هفته گذشته هم اشاره کردم که حواشی به فوتبال ایران آسیب می‌زند.

وی با بیان اینکه چه زمانی باید مربیان جوان حمایت شوند؟ ادامه  داد: حذف کردن مربیان جوان چه سودی دارد؟ الان باید صدر جدول باشیم و هواداران از ما می‌خواهند تا برای گرفتن حقمان تلاش کنیم.

سرمربی نساجی ادامه داد: یک باشگاه خصوصی هستیم که نتیجه‌گرا نیستیم و بازهم به داور خسته نباشید می‌گویم و از کمیته داوران می‌خواهم که به شرایط رسیدگی کند.

فاضلی گفت: در بازی قبلی برابر تراکتور می‌توانستیم پس از گلزنی، برای دقایق زیادی روی زمین بخوابیم. ببینید امروز چند مرتبه بازیکنان سایپا نقش بر زمین شده و دوباره به بازی ادامه دادند.این اتفاقات را با فوتبال خارجی مقایسه کنید.

تیم فوتبال نساجی مازندران امروز در هفته سوم لیگ برتر با یک گل مغلوب سایپا شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار ورزش