فرمانده نیروی زمینی ارتش: امنیت مردم خط قرمز است

مشهد- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امنیت مردم به عنوان خط قرمز ارتش است و با تکیه بر همین نگاه قرارگاه شمال شرق این نیرو در برقراری امنیت موفق بوده است.

امیر کیومرث حیدری روز چهارشنبه در دیدار با استاندار خراسان‌رضوی در مشهد افزود: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ماموریت‌های خود علاوه بر تامین امنیت به آسایش مردم نیز نگاه ویژه‌ای داشته ‌است.

وی ادامه داد: در این راستا سعی شده به موضوعات دیگری از جمله راه‌های روستایی و کمک به ساخت خانه‌های بهداشت در نقاط مرزی نیز توجه شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروزه برای کنترل مرزهای کشور فقط به حضور فیزیکی سرباز اکتفا نمی‌شود بلکه تجهیزات فنی قابل توجهی به کمک رصد و کنترل مرزها آمده است.

استاندار خراسان رضوی نیز در این دیدار گفت: فعالیت‌های اقتصادی کشور مرهون امنیتی است که توسط نیروهای مسلح بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران تامین شده است.
محمدصادق معتمدیان با اشاره به ضریب اطمینان امنیتی کشور، افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران هر جا که ماموریت داشته، علاوه بر نقش امنیتی خود، برای مرزنشینان نیز منشاء خدمات بوده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین در بازدید از پروژه ۸٠٠ واحدی منازل سازمانی ارتش در مشهد گفت: بنا به امر رهبر معظم انقلاب باید در جبهه ساخت منازل سازمانی نیز مجاهدت کنیم.

امیر کیومرث حیدری توجه به عمران در نیروی زمینی و معیشت کارکنان این نیرو را از سفارشات رهبر معظم انقلاب و اقدام مبارک و مقدس دانست و افزود: نیروی زمینی ارتش در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

وی همجنین در سفر به مشهد با فرماندهان یگانهای ارتش مستقر در استان خراسان رضوی دیدار کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها