چهارمین مدافع سلامت چهارمحال و بختیاری آسمانی شد

شهرکرد- ایرنا- دکتر رضوان نورمند چالشتری روز چهارشنبه به سبب ابتلای به ویروس کرونا به جمع شهیدان مدافع سلامت استان چهارمحال و بختیاری پیوست.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، دکتر رضوان نورمند استاد دانشگاه و فلوشیب الکتروفیزیولوژی بالینی قلب به سبب ابتلا به ویروس کرونا پس از چند روز بستری در بیمارستان هاجر شهرکرد به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.

رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری در پیامی با تسلیت شهادت این بانوی ایثارگر جامعه پزشکی استان، اظهار داشت: بی‌شک از دست دادن متخصصان و نیروهای کارآزموده‌ای که تخصصشان موجب درمان دردها و رفع آلام بیماران و هدیه تندرستی به دیگران است با اقدامات ساده و آسانی همچون رعایت بهداشت فردی و پرهیز از تشکیل و حضور در تجمعات که در وهله نخست تضمین کننده سلامتی خود و اطرافیانمان است قابل قیاس نخواهد بود.

به گزارش ایرنا، پیش از این زنده‌یاد پریسا رفیعی از پرسنل خدوم شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجن، ذبیح‌الله کاویانی از پرسنل بهداشت و درمان شهرستان بروجن و علیرضا صانعی از پرسنل تاسیسات بیمارستان هاجر شهرکرد جان خود را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست دادند و به شهدای مدافع سلامت کشور پیوستند.

ویروس کرونا که منجر به بیماری نوپدید کووید ۱۹ شده است، بسیاری از کشورهای جهان درگیر کرده است و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.
استفاده همگانی از ماسک، رعایت فاصله ۲ متری از یکدیگر، شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر و منع سفر و حضور در اجتماعات از جمله نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها