اعطای قرض الحسنه به ۲۵ هزار امدادگر هلال احمر

تهران - ایرنا - معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر از رایزنی با بانک ملت برای اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به ۲۵ هزار امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خبر داد و گفت: سقف اعطای این تسهیلات ۵۰ میلیون ریال و در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک ملت است.

 به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از  جمعیت هلال احمر، مهراب شریفی سده با اشاره به برگزاری نشست مشترک با بانک ملت برای اعطای تسهیلات به امدادگران و نجاتگران هلال احمر افزود: در راستای اجرای مفاد تفاهم‌نامه‌ منعقده بین ریاست جمعیت و مدیرعامل بانک ملت و تشکیل گروه پیگیری براساس ماده پنج تفاهم‌نامه مذکور، نشستی مشترک با حضور هادی اخلاقی معاون امور طرح و برنامه بانک ملت برگزار شد.

وی ادامه داد: در این نشست مقرر شد تا به ۲۵ هزار امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر در سراسر کشور تا سقف ۵۰ میلیون ریال در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک ملت، تسهیلات قرض الحسنه ضروری اعطا شود. این اقدام با هدف حمایت از امدادگران و نجاتگران و همچنین ارتقای سطح همکاری آن ها در فعالیت‌های داوطلبانه و بشردوستانه، انجام شده است.

به گفته معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، ضوابط و مقررات اعطای این تسهیلات قرض الحسنه بانکی به نجاتگران و امدادگران این جمعیت در اسرع وقت، اعلام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار جامعه