۱۵۰ وبینار در خراسان رضوی برگزار شد

مشهد- ایرنا- معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: ۱۵۰ وبینار آموزشی در موضوعات مختلف کسب و کار طی هفته کارآفرینی در این استان برگزار شد.

محمد امین بابایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آشنایی با ارز دیجیتال، چالش‌های حقوقی پیش روی استارتاپها در مسیر کارآفرینی، اکوسیستم کارآفرینی فرآیند علم و تجربه، شروع کسب و کار در شبکه‌های اجتماعی و سالمندان و کارآفرینی برخی از موضوعات این وبینارها بود که از ۲۶ آبان تا چهارم آذر برگزار شد.

وی ادامه داد: آموزش درآمدزایی از اینستاگرام، ۱۵ روش عملی تبلیغات در فضای مجازی، صفر تا یک کسب و کار، تعیین نقش دانشگاه در کارآفرینی محلی و آشنایی با سازوکار سرمایه گذاری در طرح‌های بهینه سازی مصرف برق برخی دیگر از برنامه‌هایی است که طی هفته کارآفرینی در این استان به صورت وبینار ارائه شد. همچنین در کنار این وبینارها چند طرح مختلف با حضور معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بهره برداری رسید.

معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: امسال همچنین برای نخستین بار برای ارائه محتوای علمی برنامه‌ها و اطلاع رسانی و دسترسی همگان به برنامه‌های طراحی شده پایگاهی به نشانی karafarinikhorasanrazavi.ir راه اندازی شده است.

وی افزود: در این پایگاه بخشی با نام "شما چه آموزشی نیاز دارید" راه اندازی شده تا مراجعان با مطرح کردن نیازهای آموزشی خود به ما کمک کنند که آموزش‌های مورد نیاز آنان در راستای توسعه کسب و کار طراحی و برنامه ریزی شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها