اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال امکان شرکت در انتخابات را دارند

تهران- ایرنا- کمیته امور حقوقی فدراسیون فوتبال با رد اخبار منتشر شده مبنی بر ممانعت و جلوگیری از حضور اعضای هیات رییسه فعلی فدراسیون فوتبال در انتخابات آینده این فدراسیون، تاکید کرد که این افراد امکان حضور در انتخابات را خواهند داشت.

در پی انتشار خبری مبنی بر ممانعت و جلوگیری از حضور اعضای هیات رییسه فعلی فدراسیون فوتبال در انتخابات آینده این فدراسیون، کمیته امور حقوقی فدراسیون اعلام کرد خبر مذکور صرفاً یک شایعه است و چنین رفتاری خلاف اصول اخلاقی است.

پیش از این اخباری منتشر شده بود که به دلیل ورود سازمان بازرسی کل کشور به پرونده قرارداد مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال و مسوول بودن اعضای هیات رییسه در این قرارداد، این افراد حق مشارکت در انتخابات آتی فدراسیون فوتبال را نخواهند داشت.

در بیانیه امور حقوقی فدراسیون فوتبال آمده است: اعضای هیات رییسه به همراه کمیته ها و سایر ارکان فدراسیون با راهبری سرپرست فدراسیون و همراهی و پشتیبانی دبیرکل طی ماه‌های گذشته تلاش کردند تا اساسنامه جدید فدراسیون با رعایت قوانین و مقررات داخلی و با نظر مثبت فیفا همراه شود و به شکرانه خداوند بزرگ همه فرآیندها به سمت تصویب اساسنامه جدید توسط مجمع پیش می رود.

در این اطلاعیه خاطرنشان شده است: همه کسانی که دلسوز فوتبال هستند و برای پیشرفت فوتبال کشور دل می‌سوزانند چه اعضای هیات رییسه فعلی فدراسیون و چه افراد خارج از فدراسیون فوتبال می‌توانند در انتخابات آینده شرکت کنند و کمیته های انتخاباتی فدراسیون منتخب مجمع مسوولیت نظارت بر انتخابات را برعهده دارند. بر این اساس افرادی که بخواهند با شایعه پراکنی و دروغ پردازی فضا را در این باره متشنج کنند مورد پیگیری حقوقی قرار خواهند گرفت.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha