تعداد جانباختگان کرونا در کرمانشاه از مرز ۱۲۰۰ نفر گذشت

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه اعلام کرد: ۱۴ نفر دیگر در شبانه روز گذشته بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع فوتی‌های استان به هزار و ۲۱۳ نفر رسید.

«مهدی محمدی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ۱۴ نفر شامل سه نفر در کرمانشاه، در شهرستان های کنگاور، صحنه، پاوه و سرپل ذهاب هرکدام ۲ نفر و در شهرستان های اسلام آبادغرب، روانسر و دالاهو نیز هرکدام یک نفر می شود.

وی با اشاره به این که هم اکنون ۸۶۳ بیمار کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری هستند، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۴ نفر با علایم ویروس کرونا بستری و ۱۶۳ نفر هم پس از بهبودی از مراکز درمانی ترخیص شدند.
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه اظهار داشت: هم اکنون ۸۶۳ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

امکان تمدید محدودیت‌های کرونا وجود دارد

استاندار کرمانشاه اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها را در استان خوب ارزیابی کرد و گفت: به غیر از صنوف گروه یک، ۸۰ درصد مابقی اصناف محدودیت‌ها را رعایت کرده‌اند.

هوشنگ بازوند روز سه شنبه در حاشیه بازدید از پلیس راه بیستون به همدان در گفت و گو با ایرنا افزود: نیروی انتظامی به صورت جدی منع تردد به شهرهای قرمز را اجرا می کند.
بازوند همچنین با استناد به آمارهای سازمان پایانه ها از کاهش ۴۴ درصدی تردد خودروها خبر داد.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه نتیجه گیری وضعیت را زودهنگام دانست اما ابراز امیدواری کرد که بعد از ۱۵ روز شرایط بهتر شود.

بازوند تاکید کرد: در صورتی که اوضاع بهتر نشود مجبوریم ۱۵ روز دیگر به محدودیت ها اضافه کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها