تفاهم نامه همکاری صنایع هوایی وزارت دفاع و استانداری فارس امضا شد

تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری فناورانه و صنعتی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و استاندار فارس به امضاء طرفین رسید.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع، امیر خواجه‌فرد مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در این مراسم که با حضور ابراهیم عزیزی و جعفر قادری نمایندگان شهر شیراز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از فعالان اقتصادی استان فارس صورت گرفت گسترش این همکاری‌ها را فرصت مناسبی برای توسعه صنعت هوایی کشور به ویژه در حوزه‌های بالگردی در استان فارس دانست.

براساس این تفاهمنامه، طرفین توافق کردند جهت راه‌اندازی مرکز تعمیرات بالگردی و ساخت قطعات بالگردی در استان فارس، امکانات و توانمندی‌های خود را به اشتراک بگذارند که برای تحقق این منظور، سازمان صنایع هوایی، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فناورانه و نیروی انسانی مورد نیاز را در اختیار خواهد گذاشت و استانداری فارس نیز درخصوص تخصیص فضای فیزیکی و امکانات سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی مساعدت لازم را به انجام خواهد رساند.

مراسم امضاء این تفاهمنامه در شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران (پنها) صورت گرفت و استاندار فارس و هیات همراه در بازدید ۲ ساعته از مراکز مختلف تولید، قطعه‌سازی و تعمیرات اساسی بالگردهای شرکت پنها از نزدیک در جریان توانمندی‌های ساخت و تعمیرات بالگردهای کشور قرار گرفتند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha