زیارت اهل قبور در آرامستانهای مشهد با محدودیتهایی انجام می‌شود

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری مشهد گفت: زیارت اهل قبور در آرامستانها با رعایت محدودیتها و پروتکلهای بهداشتی انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام حسین مهدوی دامغانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر آرامستانهای مشهد برای زیارت اهل قبور در طول هفته تعطیل نیست.

وی ادامه داد: آرامستانهای این کلانشهر از روز شنبه تا چهارشنبه صبح تا عصر پذیرای شهروندان برای زیارت اهل قبور هستند اما روزهای پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل می شوند.

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری مشهد گفت: رعایت پروتکلهای بهداشتی ضروری است و برگزاری مراسم هم ممنوع است اما باز هم برخی شهروندان تخلف می‌کنند.

مهدوی با بیان این که فعالیت در آرامستانها از جمله مشاغلی است که در ایام شیوع کرونا تعطیلی ندارد افزود: کارکنان در بخشهای مختلف و در شرایط سخت مشغول خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

بر طبق آخرین گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با فوت ۴۸۳ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید۱۹ در کشور به ۴۵ هزار و ۷۳۸ تن رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.
مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۸۸۰ هزار و ۵۴۲ نفر رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها