یگان های ویژه ناجا نوک پیکان برقراری نظم و امنیت در کشور هستند

تهران - ایرنا - فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: مردم از یگان ویژه به عنوان نوک پیکان برقراری نظم و امنیت، انتظارات ویژه دارند، از این رو یگان ویژه باید در همه زمینه ها، دانش و تخصص خود را بیش از پیش تقویت کند.

به گزارش روز چهارشنبه از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونان، روسای یگان های ویژه ناجا (با رعایت پروتکل های بهداشتی) ضمن تبریک هفته بسیج و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حریم امنیت جمهوری اسلامی ایران به ویژه سپهبد شهید قاسم سلیمانی و شهدای ناجا اظهار کرد: هر چه سطح دانش و آگاهی کارکنان همراه با اخلاق حرفه ای ارتقاء یابد، به تبع در مقابله با آسیب‌های اجتماعی کارآمدتر و در نتیجه باعث بهبود خدمت رسانی و افزایش رضایت مندی مردم خواهد شد.

وی ادامه داد: دشمنان همیشه با تهدیدات و توطئه های مختلف وارد صحنه می شوند؛ بر این اساس در انجام ماموریت ها باید هوشیار بود و غفلت در این خصوص از هیچ کس قابل قبول نیست و همواره بصیرت و دشمن شناسی باید سرلوحه کارها قرار گیرد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر لزوم حفظ و ارتقای توان عملیاتی در یگان های ویژه ناجا، تصریح کرد: مردم از یگان ویژه به عنوان نوک پیکان برقراری نظم و امنیت، انتظارات ویژه دارند، از این رو یگان ویژه باید در تمامی زمینه ها، دانش و تخصص خود را بیش از پیش تقویت کند.

این مقام ارشد انتظامی ضمن تاکید بر اینکه پایه و اساس ماموریت ها و فعالیت های یگان ویژه آموزش است، اظهار کرد: آموزش و توجه به آن بایستی ارتقاء پیدا کند و نباید از آن غفلت کنیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در پایان با بیان اینکه نگاه ما زیربنایی است و عملکرد ما باید در کار نمود پیدا کند، خاطرنشان کرد: ارتقای هوش سازمانی، استفاده از ابزارهای مدیریتی الکترونیکی و پایش نیروها توسط فرماندهان حین اجرای آزمایش یگانی موجب ضابطه مندی کارکنان می شود که یکی از اهداف مهم این ماموریت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار جامعه