همدلی مردم و مسوولان کنگاور در اجرای محدودیت‌ها قابل تقدیر است

کرمانشاه- ایرنا - مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه وحدت و همدلی مردم و مسوولان کنگاور در اجرای محدودیت‌ها و تعطیلی صنوف قابل تقدیر است، گفت: کار جهادی و عملیاتی منجر به موفقیت خواهد شد.

به گزارش ایرنا، «نصرت الله مرادی» سه شنبه شب در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان کنگاور اظهار داشت: با وجود همه مشکلات و گرفتاری‌ها، مردم و بازاریان شهرستان کنگاور در اجرای طرح هوشمند محدودیت های جدید کرونایی همراهی و همکاری خوبی داشته اند.
وی افزود: از همراهی بسیار خوب مردم کنگاور در اجرای مصوبات ستاد از جمله تعطیلی صنوف و بازاریان و همچنین از پای کار بودن عوامل و دست اندرکاران ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا اعم از نیروهای دولتی و غیردولتی، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی، سپاه و دیگر ادارات و نهادهای مرتبط تقدیر و تشکر می کنم.
وی در ادامه با اشاره به اتمام فعالیت های کشاورزی و محتمل بودن دورهمی های خانوادگی، تصریح کرد: تیم‌هایی به عنوان بازرس و به صورت محسوس و نامحسوس رفتار مشاغل پرخطر را رصد می‌کنند.
مرادی با بیان اینکه باید باور و پندار مردم به ویروس کرونا واقعی شود، عنوان کرد: محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها به تنهایی برای کنترل بیماری کافی نیست و مردم باید نوع نگاه و سبک زندگی خود را تغییر دهند.
فرماندار کنگاور نیز در این جلسه با اشاره به اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها در این شهرستان متناسب با روند و وضعیت بیماری کووید ۱۹ از اول آذرماه اظهار داشت: اجرای این طرح در واقع مرحله جدیدی از مسوولیت‌پذیری‌ اجتماعی آحاد شهروندان است که مردم کنگاور طی چند روز اخیر همکاری بسیار خوبی داشته اند.
«فرزاد الماسی» در ادامه به اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی باهدف کنترل بیماری کووید ۱۹به شیوه محله و خانواده محور و برگزاری سه جلسه در این خصوص در کنگاور خبر داد و ابراز امیدواری کرد نتایج این طرح به قطع زنجیره انتقال ویروس، افزایش رعایت پروتکل های بهداشتی، کاهش بستری، کاهش مرگ و پوشش حمایتی از گروه‌های در معرض خطر کمک کند.
شهرستان کنگاور با ۸۱ هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها