فرماندار شمیرانات: خدمت به مردم بارزترین شاخص بسیج است

تهران- ایرنا- فرماندار شمیرانات گفت: بسیج در همه ابعاد خالصانه به کمک مردم شتافت و جمله بسیج لشگر مخلص خداست را به منصه ظهور گذاشت.

به گزارش ایرنا به نقل از شامگاه سه‌شنبه روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات؛ سید مهدی ساداتی در جلسه شورای تامین شهرستان که با حضور سردار حسن زاده فرمانده سپاه تهران برگزار شد، اظهار داشت: بسیج از بدو ظهورش منشا خیرات برای کشور بوده و در دفاع مقدس بسیجیان افتخار افریدند و امروز نیز در مبارزه با کرونا نیز حماسه‌های ماندگاری را خلق کردند.

رئیس شورای تامین شمیرانات ضمن قدردانی از بسیجیان در راستای شکست کرونا خاطرنشان کرد: امروز بسیجیان همانند دوران دفاع مقدس با وحدت کلمه بسته های معیشتی و ملزومات مورد نیاز پزشکی مانند ماسک و مواد ضدعفونی را تامین کردند و پزشکان بسیجی با تشکیل تیم‌های متعدد به شناسایی و درمان بیماران پرداختند.

وی تصریح کرد: بسیج و تفکر بسیجی منعطف‌ترین، پویاترین و به روزترین و استراتژیک‌ترین سازمان‌ها است چرا که در هر برهه از زمان با توجه به نیاز مردم و نیاز جامعه برنامه داشته و با نیاز کشور ماموریت خود را تغییر داده است، و هر جا رهبری اشاره کرده‌اند بسیج به خوبی و بدون کم و کاست ورود پیدا کرده است.

سازمان بسیج مستضعفین یکی از سازمان‌های نظامی و زیرمجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با فرمان امام خمینی (ره) در ۵ آذر ۱۳۵۸ تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی ۱۳۵۹ به صورت قانونی رسمیت پیدا کرد؛ به همین سبب هر ساله ۲۹ آبان‌ ماه الی ۵ آذر ماه گرامیداشت هفته بسیج نامیده می‌شود.

شمیرانات متشکل از شهر شمیران (منطقه یک و شمال و شرق منطقه دو تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر ۶۰۰ هزار نفر در شمال و شمال شرقی پایتخت واقع شده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها