۴ آذر ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۱۳
کد خبرنگار: 1371
کد خبر: 84122648
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

هشت واحد صنفی در اردستان پلمب شد

کاشان - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان گفت: هشت واحد صنفی متخلف این شهرستان در مدت چهار روز از اجرای طرح‌ محدودیت کرونایی پلمب شد.

محمدرضا باقری شامگاه سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به محدودیت‌های ۲ هفته‌ای مشاغل افزود: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت طی چهار روز گذشته‌ با همکاری و همراهی مرکز بهداشت‌ و اتاق اصناف شهرستان، از  ۴۱۱ واحد صنفی در شهرهای اردستان و زواره بازرسی کردند که در این بین به ۷۴ و ۵۰ واحد به ترتیب اخطار کتبی و شفاهی داده شد.

وی ادامه داد: امروز ۱۲۵ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفت و منجر به هفت اخطار کتبی و ۳۰ اخطار شفاهی شد.

وی تصریح کرد: با اجرای طرح محدودیت کرونا برای همه مشاغل به غیر از گروه نخست، پنج تیم بازرسی متشکل از بازرسان صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و نیروی انتظامی در شهرستان به طور روزانه در راستای نظارت بر اجرای طرح فعال هستند و با متخلفان برخورد قانونی خواهند کرد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان با بیان اینکه بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت مشاغل گروه‌های ۲، سه و چهار در شهرستان ممنوع است اضافه کرد: همه صنف‌هایی که در مدت ۲ هفته‌ای محدودیت‌های کرونایی مجاز به فعالیت هستند باید شیوه نامه‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند.

باقری با یادآوری حساسیت موضوع ویروس کرونا و لزوم قطع زنجیره انتشار بیماری کووید ۱۹ در شهرستان اردستان از مردم خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی موضوع را به اداره صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند تا اقدام لازم صورت گیرد.

کووید ۱۹ نخستین‌بار در ووهان چین شناسایی شد که در نهایت به بیشتر کشورها از جمله ایران سرایت کرد و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشت تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

شهرستان اردستان با بیش از  ۴۲ هزار نفر جمعیت و بالغ بر ۲ هزار و ۲۰۰ واحد صنفی در فاصله ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها