احمدی: جامعه ورزش در رزمایش کمک مومنانه پیش‌قدم بود

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزش در رزمایش کمک مومنانه به مردم پیش‌قدم و در این آزمون روسفید بود.

به گزارش ایرنا، رزمایش کمک مومنانه، همت پهلوانانه فدراسیون کاراته امروز (سه‌شنبه) در مجموعه ورزشی شهید کشوری برگزار شد.

«عبدالحمید احمدی» معاون وزیر ورزش و جوانان، «کیکاووس سعیدی» دبیرکل کمیته ملی المپیک، «سیدحسن طباطبایی» رییس فدراسیون کاراته، «علیرضا خسروی» مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، «سیدشهرام هروی» سرمربی تیم ملی کاراته و همچنین نماینده بسیج ورزشکاران از حاضرین در این رزمایش بودند.

در رزمایش فوق، ۲۰۰ بسته مواد غذایی برای کمک به نیازمندان با کمک خانواده کاراته تهیه و اهدا شد.

 در ابتدای مراسم، رییس فدراسیون کاراته، گفت: جامعه کاراته در زمینه کمک‌های مومنانه همکاری مناسبی را انجام دادند و این مراسم همزمان در تهران و ۱۷ استان دیگر در حال برگزاری است. جامعه کاراته، جامعه‌ای است که همواره در این قبیل کارها پیشتاز بوده و جا دارد از همه بزرگان، پیشکسوتان و خیرین کاراته که باعث برگزاری این کار خیر شدند، تشکر و قدردانی کنم.

سپس احمدی معاون وزارت ورزش و جوانان، اظهار کرد: اقدام خیرخواهانه کاراته را به فال نیک می‌گیریم و از طباطبایی، اهالی کاراته و مردم سپاسگزارم. جامعه ورزش در جهت کمک مومنانه به مردم پیش قدم و در این آزمون روسفید بود و توانست در حد امکان و وسع خود در این عرصه حضور فعالی پیدا کنند و با یاری خدا این اقدام خیر باعث توفیقات ورزش کشور در عرصه های مختلف بین المللی است.

وی افزود: از طباطبایی و همکارانش در فدراسیون کاراته تشکر می‌کنم که همت کردند و این کار بزرگ را در تهران و دیگر استان های کشور انجام دادند.

سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک نیز در این مراسم یادآور شد که فدراسیون‌های ورزشی همزمان با کار در حوزه قهرمانی، در حوزه فرهنگی نیز فعالیت دارند و باید از فدراسیون کاراته بابت برگزاری این مراسم تشکر و قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار ورزش