نخستین اقدام برای کمک به فرنگی‌کار اندیمشکی؛ حضور در لیگ

تهران - ایرنا - فدراسیون کشتی در نخستین اقدام برای کمک به «محسن مدهنی» دارنده مدال طلای نوجوانان جهان شرایط حضور او را در تیم سیرجان در لیگ برتر فراهم کرد.

به گزارش ایرنا، «محسن مدهنی» دارنده مدال طلای پیکارهای کشتی فرنگی نوجوانان سال ۲۰۱۷ یونان بعد از آن به دلیل مشکلات نتوانست توفیقی در رقابتهای کشتی داشته باشد. او در همان سال ۲۰۱۷ و در پیکارهای قهرمانی نوجوانان آسیا مدال نقره گرفته بود.

مدهنی سال گذشته و در پیکارهای جام جهان پهلوان تختی در وزن ۶۳ کیلوگرم عنوان نهم را کسب کرده بود.

دستفروشی او در خیابانهای اندیمشک این روزها سر و صدای زیادی کرده و این امر سبب شد تا مسوولان فدراسیون کشتی برای کمک به او دست به کار شوند.

در نخستین اقدام قرار است او در دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی با تیم سیرجان قرارداد منقعد نماید تا از منفعت مالی لیگ بهره ببرد.

«محسن مدهنی» درباره پیگیری‌های صورت گرفته از سوی فدراسیون و سازمان لیگ کشتی گفت: علاوه بر اینکه سخنگوی فدراسیون کشتی با من تماس گرفتند و پیگیر مشکلات من شدند، مسوولان سازمان لیگ کشتی نیز با من صحبت کردند. قرار شد در اسرع وقت به تهران بیایم تا مشکلاتم را پیگیری کرده و همچنین شغلی برایم در اهواز فراهم کنند. از مسئولان سازمان لیگ بابت پیگیری هایی که داشتند، تشکر می کنم و امیدوارم مشکلاتم هر چه زودتر رفع شود.  

وی همچنین افزود: در دور رفت با نماینده قم در لیگ برتر حضور داشتم که «روح‌الله میکاییلی» هم خیلی به من کمک کرد. کشتی‌های خوبی هم گرفتم. برای دور برگشت هم با تیم فولاد اکسین توافق کردم که برای این تیم کشتی بگیرم. در یک ماه اخیر که مشغول کار بودم، کمی از نظر بدنی افت کردم چون تمرین منظم نداشتم. با این حال سعی می کنم با صلاحدید مربیان بتوانم در دور برگشت هم کشتی بگیرم.  

رقابت‌های دور رفت گروه (الف) بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، روزهای ۸ و ۹ مهرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار که در پایان تیم فولاد اکسین با کسب ۴ پیروزی بعنوان صدرنشین این گروه در دور رفت معرفی شد، تیم سینا صنعت ایذه نیز با ۳ پیروزی در جایگاه دوم ایستاد.

رده‌بندی تیمی گروه (الف) لیگ برتر کشتی فرنگی: ۱- فولاد اکسین خوزستان ۲- سیناصنعت ایذه ۳- رعد پدافند ارتش ۴- آریو برزن بهبهان ۵- هیأت کشتی سیرجان.
 
مسابقات دور رفت گروه (ب) لیگ برتر کشتی فرنگی نیز روزهای ۲۳ و ۲۴ مهرماه برگزار شد که تیم بازار بزرگ ایران با کسب ۴ پیروزی صدرنشین گروه شد.

رده‌بندی تیمی گروه (ب) لیگ برتر کشتی فرنگی به شرح زیر است: ۱- بازار بزرگ ایران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- صبانور کردستان ۴- شهدای مقاومت بسیج قم ۵- احتشام گستر کارون.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

سرخط اخبار ورزش