مدیر بین‌الملل پرسپولیس: پیگیر بخشیده شدن آل‌کثیر هستیم

تهران- ایرنا- مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: در دادگاه عالی ورزش امیدوار به بخشیده شدن محرومیت «عیسی آل‌کثیر» هستیم.

به گزارش ایرنا، «امیرعلی حسینی» روز سه‌شنبه در مورد پیگیری پرونده آل‌کثیر در دادگاه عالی ورزش خاطرنشان کرد: در پرونده «عیسی‌ آل‌کثیر»  درخواست شرح تفضیلی رای کردیم و این دست ما را باز می‌کند تا بتوانیم در دادگاه عالی ورزش، استیناف را به ثبت برسانیم. کمیته حقوقی در حال تهیه لایحه دفاعیه‌ای است و فرصت ۲۱ روزه و یک فرصت ۱۰ روزه برای ثبت پرونده داریم. باید هزینه دادرسی اولیه را بریزیم.

وی همچنین در موررد استفاده از بازیکنان جدید تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: چه تیم‌های شرقی و چه تیم‌های غربی در ۳ پنجره نقل و انتقالاتی می‌توانند بازیکنانشان را ثبت کنند اما برای فینال امکان استفاده از آنها را ندارند.

حسینی همچنین در خصوص شکایت «گابریل کالدرون»  و دستیارانش از پرسپولیس اظهار داشت: این پرونده‌ها در دادگاه عالی ورزش در حال پیگیری است. البته مدیریت باشگاه تشخیص داد تا پرونده «اینیگو والنسیا» یکی از دستیاران از دادگاه عالی ورزش خارج شود چرا که این موضوع هزینه‌بر بود. البته پرونده کالدرون و خواکین در CAS  در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: به طور مرتب با دادگاه عالی ورزش در مورد این پرونده نامه دریافت می‌کنیم و جوابیه برای آنها می‌فرستیم. قاضی این پرونده مشخص شده است. البته معمولا رسیدگی به پرونده‌ها در دادگاه عالی ورزش روند کُندی دارد.

مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس همچنین در خصوص راه‌اندازی کار گروه فینال آسیا گفت: این کارگروه به مدیریت «ابراهیم شکوری» و «افشین پیروانی» تشکیل شده است و روز گذشته فهرست اولیه تقاضای روادید را به فدراسیون ارسال کردیم.

وی در مورد پروتکل‌های بهداشتی در فینال آسیا خاطرنشان کرد: سه حباب پزشکی در این زمینه وجود دارد. زمین تمرین، هتل محل اقامت و زمین مسابقه.  اعضای هیات پرسپولیس حق ندارند از حباب خارج شوند و در قرنطینه کامل حضور دارند. امیدوارم با دست پر بازگردیم.

حسینی در مورد شکایت پرسپولیس از شجاع خلیل‌زاده اضافه کرد: من در جریان پرونده خلیل‌زاده نیستم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha