فرماندار: بیش از ۹۵ درصد اصناف ارومیه محدودیت ها را رعایت می‌کنند

ارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه گفت: بیش از ۹۵ درصد اصناف در سطح شهرستان، محدودیت های اعمال شده برای گروه های شغلی ۲ تا ۴ را رعایت می کنند.

علیرضا ملامحمدی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرن افزود: همکاری اصناف از آغاز اجرای محدودیت های کرونایی، فوق العاده مطلوب بوده که باید از این همراهی قدردانی کرد.

وی اضافه کرد: همه ارگان ها و نهادها به ویژه اصناف و مردم همکاری مطلوبی با اجرای محدودیت ها داشته اند که امیدواریم همین روند تا آخر طرح ادامه داشته باشد.

فرماندار ارومیه ادامه داد: در راستای رعایت بهتر محدودیت ها، ۵۰ تیم نظارتی و ۹ تیم سرناظر بر عملکرد اصناف در این مدت نظارت دارند.

ملامحمدی زاده اظهار کرد: از اول آذر ماه نیز در تمامی سطح شهرستان و مبادی ورودی و خروجی، بازرسی های لازم آغاز شده و همچنان تداوم دارد.

وی از شهروندان خواست تا با استفاده از ماسک، پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سطح شهر، از هرگونه شرکت در تجمع و محفل خانوادگی خودداری کنند تا شاهد بهبود شرایط در ارومیه باشیم.

به گزارش ایرنا، شهر ارومیه وضعیت بسیار نامناسبی در خصوص شیوع بیماری کرونا دارد و در ۲۴ ساعت گذشته نیز علاوه بر بستری بیش از ۴۰ نفر، ۱۲ نفر در این شهرستان بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته اند.

محدودیت های کرونایی تا ۱۴ آذر در آذربایجان غربی نظیر سایر مناطق کشور پابرجاست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها