اینترنت رایگان مرکز آموزش دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ها فعال شد

تهران- ایرنا- مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اعلام کرد: تمام خدمات آموزشی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان این نهاد بدون هزینه مصرف اینترنت به کاربران ارایه می شود.

به گزارش روز سه شنبه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از این پس، تمام خدمات آموزشی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان ابن نهاد بدون هزینه مصرف اینترنت به کاربران عرضه می شود.

براساس این گزارش، کاربران از ۲۰ آبان ۹۹ می‌توانند به بیش از ۲۴۰ عنوان درسی، در هر مکان و زمانی از شبانه‌روز، به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.

این مرکز با هدف توسعه عدالت آموزشی، بستری را فرهم کرده تا علاقه‌مندان در هر نقطه از کشور، به بهترین منابع و برترین اساتید مطرح علمی دسترسی داشته باشند و از دروس ارایه شده در چهار زمینه معرفتی، مهارتی، سیاسی - فرهنگی و هنر و رسانه استفاده کنند.

همچنین مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان این نهاد به عنوان بزرگ ترین سامانه آموزش مجازی کشور آمادگی خود را برای ارایه  صفحه آموزش مجازی اختصاصی  به همه مراکز علمی، سازمان‌ها و موسّسات مختلف، اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، با شیوع کرونا آموزش دانشگاه ها به صورت مجازی انجام می شود و با همکاری وزارت ارتباطات اینترنت اپلیکیشن های آموزشی رایگان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش