تفکر بسیجی باعث زنده نگه داشتن نظام و انقلاب شده است

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سرپل ذهاب گفت: تفکر بسیجی ملت بزرگ ایران اسلامی توانسته انقلاب و نظام را زنده نگه دارد و با اقتدار دستاوردهای مهم انقلاب که همان وحدت و یکپارچگی بین مردم است را حفظ کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ پاسدار نوروز اکبری روز چهارشنبه در دیدار با جمعی از بازنشستگان و پیشکسوتان سپاه سرپل ذهاب به مناسبت هفته بسیج با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام راحل، افزود: به همت تفکر بسیجی در جامعه و با استفاده از تجربه و نقش آفرینی های بسیجیان و پاسداران پیشکسوت امروز شاهد الگوپذیری جوانانی با ایمان و مخلص با تفکر بسیجی هستیم که در عرصه های مختلف ایفای خدمت کرده و باعث پیشرفت کشور شده اند.

وی اظهار داشت: استفاده از تجربیات پاسداران و پیشکسوتان سپاه و بسیج در عرصه های مختلف کشور، می تواند ادامه دهنده راه پیشرفت و ترقی در امور مختلف کشور و راهی برای ناکامی و شکست نقشه های دشمنان باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سرپل ذهاب گفت: امروز دشمنان از فعالیت های پررنگ پیشکسوتان سپاه و نیروهای بسیج و استفاده از تفکر بسیجی آنان، در برنامه های مهم کشور ما واهمه دارند و آن را دلیلی برای سقوط حکومت ظالمانه خود می دانند.

سرهنگ پاسدار اکبری گفت: باید همه برای حفظ تفکر بسیجی و انتقال آن به نسل های آینده تلاش کنیم و با این روند، پای کار بودن برای حفظ نظام و انقلاب بر همگان واجب است.

در پایان با اهدای هدایایی از جمعی از پیشکسوتان بسیجی تجلیل شد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.  

سرخط اخبار استان‌ها